Haber

Manisa Büyükşehir envanterine bir Togg da girdi

MANİSA (İGFA) –Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yeni resmi aracı oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde filosuna dahil ettiği TOGG ile görevine gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün bizzat direksiyona geçti. Manisa’nın Kula ilçesinden rengini alan TOGG ile Büyükşehir Belediyesi’ne gelen Önder Ergün, aracın sürüş keyfi açısından oldukça keyifli bir araç olduğuna değindi.

TOGG izlenimleri hakkında açıklamalarda bulunan Lider Ergün, “Diyecek söz bulamıyorum, mükemmel bir otomobil. Ben de bugün ilk defa kullanma fırsatı buldum. Bildiğiniz gibi Kula Jeopark Manisa’nın simgelerinden biridir. Kula’nın renkleriyle özdeşleşmiş bir TOGG’u Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde ve Manisa ilinde görmüş olmanın ve uzun yıllar sonra Cumhuriyet tarihinde ilk kez yerli üretimle yapılmış bir araca sahip olmanın gurur ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin gururu. Bunda emeği geçen, katkıda bulunan ve destekleyen herkese, tepeden tırnağa herkese teşekkür ediyorum” dedi.

haber-atakum.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu