Yaşam

Pop yıldızı Mehtap Yılmaz, Seda Sayan’ın yolunu kestiğini iddia etti

Popstar’a katılarak üne kavuşan Mehtap Yılmaz keskin dili, güçlü sesi ve açık sözlülüğüyle tanınıyor. Mehtap Yılmaz, sosyal medyadaki paylaşımları ve değişimleriyle dikkat çekerken, son dönemde Seren Serengil’e yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

Programa katılan eski yarışmacıya Seren Serengil, “İlginç bir şey duydum; Seda Sayan Kanal D’de program yapıyordu ve o sırada Seda Sayan’ın karşısında ya Star’dan ya da Show’dan teklif aldınız. “

Popstar Mehtap, “Star’dan saat tam tersi ve bilmediğiniz bir şey var, hemen yanındaki stüdyo onunkinden daha büyük… Sonra ne kadar sevindim, anlaştıktan sonra imza atıldı” dedi. imzalanacak.”

Stelyo abiyi aradım, yayınınıza geldiğimde bu konuyu konuşamadım… Sinan abi orada ama kariyerimi sabote edenler var orada… Bunu tüm Türkiye duysun…” şu argümanları öne sürdü:

“40 BİN TL VEREREK…”

“Stelyo’yu aradım, ondan uzak durmamı söyleyenler de oldu… Programına konuk olduğumda Seda Sayan’ın ablasının kızı Seda benimle çalışıyordu ve yine yanımda olan Seda Sayan da vardı. ..

Bunlara çok inandım ama işimde bir sorun var… Toplantıdan sonra bana imzalamadan önce kimseye söylememem söylendi ama Stelyo’yu arayıp söyledim, ‘Dur, kapat, gel’ dedi. benim evim.’ Toplanıp gittik.

Ona o kadar güveniyorum ki sözleşmeyi ona verdim. Sonra ne olduysa gelip Artı Film’le yapalım, imza atmayın dedi. O zamanın parası olan 40 bin TL’yi bana verdiler ve “Hiçbir yere gitmeyeceksin” dediler.

Unutturacaklardı, onlara güveniyorum, sanki 6 ay ekranlarda olmayacaksın gibi beni alıp götüreceklerdi…”

Mehtap Yılmaz, Seda Sayan’ın yolunu kestiğini iddia etti. Mehtap “Çok zaman geçti, arkadaş gibiyiz ama program yok, Seda Sayan’la bir yerde tanıştık, Stello beni görünce girmedi.

Seda’ya ‘Beni aldı, menajeri imzalattı’ dedim. Bunun beni ilgilendirmediğini söyledi. “Umarım Allah benim hakkımı onlardan alır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu